شرکت ترانزیتی بین المللی برادران عظیمی در سال (1371) آغاز به فعالیت نموده و در وزارت محترم تجارت و صنایع جمهوری اسلامی افغانستان به شمار ه (   821 ---0102  ) ثبت میباشد.

شرکت ترانزیتی و بارچالاني بین المللی برادران عظیمی لمتد اولین شرکت ترانزیتی افغانی بوده که ثبت و راجستر شهر ایوو حکومت مردم چین گردیده و دارای روابط نیک با کمپنی های کشتی رانی مشهور چین مانند Shipin میباشد.

شرکت ترانزیتی و بارچالاني برادران عظیمی لمتد با خدمات عالی ترانسپورتی از طریق کشتی، ریل و کارگو هوایی به تمام نقاط جهان با امکانات لازمه به وقت معین فعالیت دارد.

شرکت مذكور با بیش از (23) سال تجربه کاری در امور حمل و نقل بین المللی با یک تیم فعال، کارمندان جوان و مجرب و کار آزموده با سیستم های مدرن و تکنالوژی روز در خدمت بازرگانان و مشتریان محترم قرار دارد.

اين شركت در تمام زمینه های بازرگانی، حمل و نقل بین المللی و ترانزیت اموال تجارتی با اطمینان از امکانات موجود، مفتخر بوده و در خدمت سازمان ها و نهادهای شخصی و دولتی و همچینین تجار و بازرگانان محترم افغانستان در سراسر جهان قرار دارد.

شركت متذكره در سال های فعالیت خود میلیون ها تن اموال تجارتی مختلف را از کشور چین به مقاصد کشور های مختلف جهان به ویژه شهرهای مختلف افغانستان انتقال نموده است.

لهذا با توجه به تجربیات شرکت ترانزیتی و بارچالاني بین المللی برادران عظیمی به جرأت میتوان این شرکت را در زمره یکی از فعالان و پیشگامان صنعت ترانسپورت معرفی نمود.

شرکت مذكور همگام با سیاست های اقتصادی جمهوری اسلامی افغانستان و کشور چین آماده ارایه سرویس های حمل ونقل بین المللی با بهترین کیفیت از نظر سرعت انتقالات و حفظ سلامت اموال تجارتی با نرخ کاملا مناسب در خدمت بازرگانان و مشتريان قرار دارد.

با استفاده از شبکه نماینده گی های داخلی و خارجی خود و کارکنان کار آزموده، توانایی حمل هرگونه اموال ترانزیتی و صادرات را از تمام شهرهای کشور چین به تمامی شهرهای افغانستان به شکل کانتینر و سی بی ام (مترانه) دارا میباشد.

این شرکت با به کار گرفتن آخرین اصول علمی وفنی در برنامه ریزی واجرای عملیات حمل ونقل ، پرسنل کارآمد و با استفاده از شبکه نمایندگی های داخلی وخارجی خود و کارکنان کارکشته  وتریلرهایی که در اختیار دارد توانائی حمل هرگونه اموال ترانزیتی و صادراتی از مبادی مختلف از تمامی شهر های کشور چین به تمامی شهر  های افغانستان به شکل کانتینر و مترانه را دارا می باشد. بهره گیری از دانش روز و تکیه بر نوآوری در زمینه کاری و داشتن صداقت در انجام کار باعث رشد سریع شرکت شده است .طوریکه هم اکنون درکشور ترکیه و چین، جرمني، شهر کراچی، بندر عباس و هرات دارای دفاتر نمایندگی میباشد و حمل محصولات مشتریان را در کمترین زمان و با بیشترین اطمینان تضمین مینماید.این شرکت هم اکنون سهم بزرگی در زمینه حمل کانتینر های ترانزیتی 20 فوتی ، 40 فوتی  از کشور های چین و ترکیه به افغانستان و تمامی نقاط جهان دارد. به صورت کلی این شرکت تمامي اموری همانند حمل و نقل بین المللی اموال بصورت زمینی، دریایی، هوایی و خدمات گمرکی ، انجام عملیات تخلیه و بارگیری و بارشماری ، انجام خدمات گدام داري ، صدور تمامي اسناد مرتبط با حمل و نقل بین المللی و . . . را برای صاحبان بار خود انجام می دهد