شرکت کابل مارت در سال 1392 آغاز به فعالیت نموده و در وزرات محترم تجارت و صنایع جمهوری اسلامی افغانستان به شماره (21599) ثبت میباشد.

شرکت کابل مارت عرضه کننده انواع و اقسام لوازم منزل، دیکور منزل، لوازم آشپزخانه، دروازه های فلزی و چوبی، و تولید کننده دروازه و کلکین های P.V.C از مشهورترین کمپنی های جهان میباشد.

شرکت کابل مارت با یک تیم فعال کارمندان جوان و مجرب و کار آموزده با سیستم های مدرن و تکنالوژی روز در خدمت قرار دارد.

شرکت کابل مارت نامدارترین و پیشرفته ترین فعالان عرضه کننده انواع و اقسام لوازم منزل، دیکور منزل و لوازم آشپزخانه، دروازه های فلزی ضد سرقت ضد حریق، دروازه های چوبی مخصوص اطاق های منازل، دروازه های المونیمی مخصوص تشناب و آشپزخانه ها و الکوبان برنگ های مختلف با کیفیت عالی از مشهورترین کمپنی های جهان و همچنان تولید کننده انواع و اقسام دروازه های و کلکین های P.v.C که پروفیل آن مقاوم در مقابل نور آفتاب گرمی  و سردی هوا، آهن ضد زنگ داخل پروفیل و جالی مخصوص ناسوز برای جلوگیری از حشرات، لابر مخصوص چوکات ها که مانع عبور گرد و خاک و صدا به داخل میشود.

شرکت کابل مارت وارد کننده مواد پی وی سی از مشهورترین کمپنی های جهان در خدمت هموطنان عزیز قرار دارد.

شرکت کابل مارت با امکانات دست داشته هرنوع فرمایش مشتریان عزیز را در اسرع وقت از بزرگترین کمپنی های کشور های مختلف جهان آماده، انتقال و بدسترس مشتریان خود قرار میدهد.

شرکت کابل مارت فرمایشات اجناس مشتریان عزیز خود را به سیستم آنلاین از طریق ویپ سایت خویش به درب منازل مشتریان عزیز انجام میدهد.

آدرس:  سرك چهل متره، بين چهاراهي سليم كاروان و چهاراهي سابقه تايمني، سيتي تاور منزل اول و دوم

شماره هاي تماس: 888 888 0093758  - 889 888 0093758

ايميل آدرس: این ایمیل در مقابل حملات اسپم محافظت می‌شود. برای دیدن آن نیاز به فعال کردن جاوااسکریپت دارید.

Web: www.ekabulmart.com