شرکت حمل و نقل بین المللی برادران عظیمی لمتد(با مسئولیت محدود) از شرکت‌های زیر مجموعه‌ی گروپ شرکتهای برادران عظیمی می‌باشد. این شرکت اولین شرکت ترانزیتی افغانی بوده که ثبت و راجستر حکومت جمهوری مردم چین در شهر ایوو  می‌باشد و در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل اموال تجارتی از کشور چین وتركيه به تمامی نقاط  جهان و به شهر های مختلف افغانستان  فعالیت می‌نماید.

شرکت ترانزیتی و بارچلاني بین المللی برادران عظیمی  لمتد  ضمن ثبت شدن در وزارت تجارت و صنایع  با برخورداری از کادری مجرب و ورزیده و ضمن فراهم نمودن حداکثر امکانات ممکن و با ایجاد پيش (هشت) نمایندگی در داخل و خارج از کشور و همچنین گروه تخصصی حمل و نقل بین المللی در تمام زمینه های واردات – صادرات و ترانزیت اموال تجارتی در کنار خود با هدف فراهم نمودن بستری امن در جهت رونق صنعت حمل و نقل و ترانزیت کشور تاسیس گردیده است.

این شرکت هم اکنون سهم بزرگی در زمینه حمل کانتینر های ترانزیتی 20 فوتی ، 40 فوتی  از کشور های چین و ترکیه به افغانستان و تمامی نقاط جهان دارد. به صورت کلی این شرکت تمامي اموری همانند حمل و نقل بین المللی اموال بصورت زمینی، دریایی، هوایی و خدمات گمرکی ، انجام عملیات تخلیه و بارگیری و بارشماری ، انجام عملیات گدام داري ، صدور تمامي اسناد مرتبط با حمل و نقل بین المللی و . . . را برای صاحبان بار خود انجام می دهد