گروپ
برادران عظیمی

در گروپ برادران عظیمی، ما با یک سابقه تاریخی که به سال ۱۹۴۳ بازمی‌گردد، به عنوان یک شرکت برجسته در صنایع مختلف در سطح جهان شناخته می‌شویم. تمرکز ما بر روی نوآوری، کیفیت، و پایداری، ما را به سوی یک آینده روشن‌تر هدایت می‌کند.

درباره محصولات عظیمی

در شرکت برادران عظیمی، تاریخچه ما نمایانگر تعهد بی‌وقفه ما به تولید برترین محصولات است. از محصولات با کیفیت بالای Smooth گرفته تا محصولات متنوع و خوشمزه Happy و همچنین روغن با کیفیت برند Azimi، تمرکز ما بر روی کیفیت، نوآوری و پایداری است که ما را به جلو می‌برد و تجربه برتری را برای مشتریان ارزشمند ما فراهم می‌کند.

فعالیت‌های ما

کشف کنید که چگونه گروپ برادران عظیمی (ABG) در انواع مختلف صنایع و خدمات فعالیت می‌کند. توانمندی‌های ما از تولید به لجستیک جهانی گسترده می‌شود و امکان دستیابی به کسب‌وکارها در سطح جهانی را فراهم می‌کند.

چرا ما را انتخاب کنید

دسترسی جهانی، تخصص محلی

ما با حضور در چندین کشور و دفاتر در سرتاسر جهان، ترکیبی منحصر به فرد از دسترسی جهانی و تخصص محلی را ارائه می‌دهیم و تضمین می‌کنیم که می‌توانیم بازارها و مقررات پیچیده را به راحتی طی کنیم.

رویکرد مشتری محور

فلسفه مشتری محوری ما، نیازهای شما را سرلوحه همه کارهایی که انجام می دهیم قرار می دهد. ما گوش می دهیم، تطبیق می کنیم، و راه حل های متناسب با انتظارات شما را ارائه می کنیم.

کیفیت بی نظیر

مجموعه متنوع ما شامل صنایع متعدد، از تولید تا انرژی های تجدیدپذیر و فراتر از آن است. این تنوع، همراه با تعهد تزلزل ناپذیر ما به کیفیت، ما را به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای تمام نیازهای شما متمایز می کند.

پایداری در مرکز

تعهد ما به پایداری فراتر از فایده است. ما فعالانه شیوه‌های سازگار با محیط زیست را دنبال می‌کنیم، ردپای کربن خود را کاهش می‌دهیم و به جهانی بهتر برای نسل‌های آینده کمک می‌کنیم.

تأسیس شده در سال ۱۹۴۳، گروپ برادران عظیمی به عنوان یک گروپ برجسته در افغانستان شناخته می‌شود که خدمات گسترده‌ای از تولید، انرژی تجدیدپذیر،فروش و توزیع داروها، خرده‌فروشی، مصرف کننده سریع (FMCG)، مشاوره، صادرات، خدمات مسافرتی و لجستیک جهانی را فراهم می‌کند.

با دفتر مرکزی ما در کابل و حضور جهانی در چین، ترکیه، آلمان و امارات متحده عربی، تیم ما متشکل از بیش از ۶۰۰ متخصص به ارائه خدمات به مشتریان در سراسر اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا و آمریکای شمالی اختصاص دارد.

رضایت مشتری زیربنای فعالیت های ما است. کارکنان مجرب ما بر تمامی فعالیت های ارائه خدمات به مشتریان نظارت می کنند و بالاترین استانداردها را تضمین می کنند. ما متعهد به هدایت نوآوری در مجموعه متنوع خود هستیم، تعهدی که باعث موفقیت مداوم ما می شود.

اخبار جدید

ABG plans to launch their new factory

ABG plans to launch their new factory

[:en]Azimi Brothers Group proudly announced that their new purpose-built factory will be launched in mid-2019, construction is underway to build Afghanistan's largest and state of the art FMCG production facility. ABG's range of consumer and personal care products...

ادامه مطلب

شرکتهای همکار

شرکتهای همکار

fa_AFDR